Zamówienia
 
Zamówienia możecie Państwo składać 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
 
Aby pierwszy raz złożyć zamówienie muszą Państwo zostać zarejestrowani jako nasz Klient. Aby się zarejestrować należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wówczas nasz koordynator:
- zarejstruje Państwa w systemie i nada Państwu numer identyfikacyjny,
- otrzymają Państwo Login i Hasło, aby móc się logować w sklepie,
- skieruje do Państwa przedstawiciela, który pomoże w złożeniu zamówienia i ustali z Państwem warunki współpracy oraz dostaw.
 
 
Produkty na specjalne zamówienie
 
Jeżeli w naszej internetowej ofercie nie znajdziecie Państwo poszukiwanych produktów, prosimy o kontakt. Postaramy się dostosować asortyment do Państwa potrzeb.
 
 
Zwroty towaru
 
Jeżeli nie będziecie Państwo usatysfakcjonowani dokonanym zakupem, przyjmiemy zwrot nieuszkodzonego i nieużywanego (w oryginalnym opakowaniu) towaru w termie 10 dni od daty zakupu.
 
 
Dostawy
 
Oferujemy Państwu ciągłość dostaw. Zamówione produkty zostaną dostarczone bez dodatkowych opłat na terenie Wałbrzycha i okolic:
- w godzinę po złożeniu zamówienia (na terenie Wałbrzycha),
- w tym samym dniu,
- następnego dnia po złożeniu zamówienia.
 
Towar dostarczany jest również na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy spedycyjnej. Doliczamy wówczas opłatę za usługę transportową.
 
 
Formy płatności
 
Mamy zaufanie do swoich Klientów, dlatego płatności za towar przyjmujemy przelewem bankowym wg indywidualnie ustalanych terminów.
Na życzenie klienta przyjmujemy również płatności gotówkowe.